0745 610 604
sportingclub_2011@yahoo.com

Like us on Facebook!

Scp

Impreuna vom fi mai buni

Liste de rezultate

Cupa Bacaului

(03-04.11.2018)

Rezultate

Campionatul National cadeti Targoviste

(12-17.07.2018)

Rezultate

Campionatul National copii 10-11 ani Brasov

(22-24.06.2018)

Rezultate

Regionale Copii 10-11 ani BACAU

(20-22.04.2018)

Rezultate

Campionatul National ,Etapa Regionala Cadeti- BACAU

(13-15.04.2018)

Rezultate reuniunea I

USV Swimming Cup -Suceava

(24-25.02.2018)

Rezultate reuniunea I

Cupa Bistritei " Bacau"

(12-13.05.2017)

Rezultate reuniunea I
Rezultate reuniunea II

C.N. Etapa Regionala cadeti - Bacau

(21-23.04.2017)

Rezultate

C.N. Etapa Regionala Bacau

(07-09.04.2017)

Rezultate

Cupa Bucovinei

(25-26.02.2017)

Rezultate

Campionatul National de poliatlon copii 10-11 ani " Bacau"

(25-27.12.2016)

Rezultate reuniunea I

Cupa " Mos Hyperion " - Brasov

(03.12.2016)

Rezultate

Cupa Bacaului

(29-30.10.2016)

Rezultate

Concurs National " Camelia Potec"

(09-10.07.2016)

Rezultate

Campionatul National de cadeti -ORADEA

(15-17.07.2016)

Rezultate

Campionatul National de copii 10-11 ani-BRASOV

(01-03.07.2016)

Rezultate

CUPA BACAULUI

(25-26.06.2016)

Rezultate

Cupa Salina Turda

(28-29.05.2016)

Rezultate

Cupa " Bucovinei " -Suceava

(27-28.02.2016)

Rezultate

Campionatul National de seniori,tineret si juniori ,bazin 25m

(26-29.11.2015)

Rezultate

Cupa Bacaului

(24-25.10.2015)

Rezultate

"Cupa Sprint " Sf. Gheoghe

(10.10.2015)

Rezultate

Campionatele Inernationale ale Romaniei

(08-12.07.2015)

Rezultate reuniunea I

Campionatul National de copii 10-11 ani ARAD

(03-05.07.2015)

Rezultate

UNITED WORLD GAMES- Klagenfurt (Austria)

(19-21.06.2015)

Rezultate reuniunea I

Cupa "Mures" si memorialul"Toth Pall Joszef"

(16.05.2015)

Rezultate

Cupa "Eu Inot"

(16.05.2015)

Rezultate

Campionatul National de cadeti - Etapa Regionala -Bacau-

(17-19.04.2015)

Rezultate

Cupa Primaverii

(04-04-2015)

Rezultate reuniunea I
Rezultate reuniunea II

Campionatul National seniori ,tineret si juniori

(25-29.03.2015)

Rezultate reuniunea I

Campionatul National 10-11 ani Etapa Regionala

(21-22.03.2015)

Rezultate reuniunea I

CUPA BRASOV

(28.02 - 01.03.2015)

Rezultate reuniunea I

Cupa Sucevei

(07.12.2014)

Rezultate reuniunea I

Campionatul National de Sen. si Jun. in bazin de 25m

(06-09.11.2014)

Rezultate reuniunea I

Cupa Bacaului

(11-12.10.2014)

Rezultate reuniunea I

Campionatul National de seniori si juniori

(2-6.07.2014)

Rezultate reuniunea I
Rezultate reuniunea II
Rezultate reuniunea III
Rezultate reuniunea IV

Cupa Aqua Club " Bacau"

(28.06.2014)

Rezultate

Campionatul National de seniori si juniori

(02-06.04.2014)

Rezultate reuniunea I
Rezultate reuniunea II
Rezultate reuniunea III
Rezultate reuniunea IV
Rezultate reuniunea V

C.N. Poliatlon

(21-23.03.2014)

Rezultate reuniunea I
Rezultate reuniunea II
Rezultate reuniunea III
Rezultate reuniunea IV

Cupa Bucovinei

(01-02.03.2014)

Rezultate reuniunea I

Campionatul National de semifond al copiilor 11-13 ani

(4-8.12.2013)

Rezultate reuniunea I
Rezultate reuniunea II
Rezultate reuniunea III
Rezultate reuniunea IV
Rezultate reuniunea V
Rezultate reuniunea VI
Rezultate reuniunea VI

Swimming Cup Piatra Neamt

(20-21.1.2013)

Rezultate reuniunea I
Rezultate reuniunea II
Rezultate reuniunea III

Campionatul National de Juniori

(12-15.12.2013)

Rezultate reuniunea I
Rezultate reuniunea II
Rezultate reuniunea III
Rezultate reuniunea IV

Cupa Tarilor Central Europene

(6-8.12.2013)

Rezultate reuniunea I
Rezultate reuniunea I
Rezultate reuniunea I
Rezultate reuniunea I
Rezultate reuniunea II
Rezultate reuniunea III

Cupa H2O Mures

(02.11.2013)

Rezultate reuniunea I

Cupa Bacaului

(19-20.10.2013)

Rezultate reuniunea I
Rezultate reuniunea I

CN de juniori II Bucuresti

(18-21.07.2013)

Rezultate reuniunea I
Rezultate reuniunea II
Rezultate reuniunea III
Rezultate reuniunea IV

Campionatul Ntional de copii 11-13 ani Braila

(04-07.07.2013)

Rezultate reuniunea I
Rezultate reuniunea I
Rezultate reuniunea IV

Cupa Aqua Club

(13.07.2013)

Rezultate reuniunea I

C.N. Seniori si Juniori

(19-23.06.2013)

Rezultate reuniunea I
Rezultate reuniunea II
Rezultate reuniunea III
Rezultate reuniunea III
Rezultate reuniunea IV
Rezultate reuniunea V

Cupa Arena 2011

(29.06.2013)

Rezultate reuniunea I

BALCANIADA -Larisa (GRE)

(20-21.04.2013)

Rezultate reuniunea I
Rezultate reuniunea II
Rezultate reuniunea III
Rezultate reuniunea IV

Campionatul national de juniori II BAIA MARE

(18-21.04.2013)

Rezultate reuniunea I
Rezultate reuniunea II
Rezultate reuniunea III
Rezultate reuniunea IV

Campionatul national de poliatlon 2013 - Pitesti

(22-24 martie 2013)

Rezultate reuniunea I
Rezultate reuniunea II
Rezultate reuniunea III
Rezultate reuniunea IV
Rezultate reuniunea V
Rezultate reuniunea VI

Cupa Mos Craciun - editia I

(15-16 decembrie 2012)

Rezultate reuniunea I
Rezultate reuniunea I
Rezultate reuniunea I
Rezultate reuniunea I
Rezultate reuniunea I
Rezultate reuniunea I
Rezultate reuniunea II
Rezultate reuniunea II
Rezultate reuniunea II
Rezultate reuniunea II
Rezultate reuniunea II
Rezultate reuniunea II

Cupa Bucovinei editia a 20-a

(2-3 martie 2013)

Rezultate reuniunea I
Rezultate reuniunea II
Rezultate reuniunea III

Cupa Bistritei la Inot - editia a 4 a

(9-10 martie 2013)

Rezultate